LATEKSOWE

Zastanawiasz się jak urozmaicić imprezę, sprawić radość najbliższym, a może zrobić wrażanie na znajomych? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe zestawy balonów lateksowych. Balony lateksowe to zarówno świetny pomysł na prezent, jak również na oryginalną dekorację! Na pewno macie miliony innych pomysłów, jak można takie balony wykorzystać. Z naszej strony możemy obiecać, że przygotujemy je specjalnie dla Ciebie. Jak zaskoczyć znajomych niebanalną dekoracją? Jak nadać imprezie szyku? Jak zrobić niepowtarzalne pamiątkowe zdjęcia? Oto jest odpowiedź!

Balony lateksowe gumowe na hel z helem na wstążce dostawa dowóz

Masz pytania? Skontaktuj się!

Pokazano 1-12 z 62 pozycji

Aktywne filtry

Balony mix kolorów z helem

Cena 225,00 zł

Balonowy bukiet - zestawy kolorowych balonów na każdą okazję , nadają się one na urodziny, imieniny, wszelkiego rodzaju uroczystości, np. wesela, a także, doskonale sprawdzają się na każdym przyjęciu, jako element dekoracyjnym , jak i doskonałym dodatek do prezentu....

Zestaw biało- czarnych balonów z helem

Cena 225,00 zł

Balony to świetny pomysł pomysł nie tylko na prezent. Fantastycznie sprawdzą się także jako oryginalna dekoracja na każdej imprezie! Mamy dla Ciebie czarno- biały zestaw, składający się z 15 białych i 15 czarnych (jak na obrazku) lateksowych balonów najwyższej jakości!

Zestaw balonów błękitno- białych z helem

Cena 225,00 zł

Balony to świetny pomysł pomysł nie tylko na prezent. Fantastycznie sprawdzą się także jako oryginalna dekoracja na każdej imprezie! Mamy dla Ciebie błękitno- biały zestaw, składający się z 15 białych i 15 błękitnych (jak na obrazku) lateksowych balonów najwyższej jakości!

Zestaw balonów biało - różowych z helem

Cena 225,00 zł

Jeśli nudzą Cię jednokolorowe zestawy mamy tu coś specjalnie dla Ciebie! Bardzo duży zestaw biało- różowych balonów lateksowych z helem to wspaniały pomysł na prezent lub dekorację dla każdej dziewczyny niezależnie od wieku :) Dostępny w trzech wariantach 10, 30 lub mega wielki- 50 sztuk.

Zestaw białych balonów z helem

Cena 225,00 zł

Pęczek klasycznych białych balonów idealnie nadaję się na wszelkiego rodzaju uroczystości takie jak: śluby komunie, chrzciny. Wybierz najlepszy dla Ciebie zestaw i stwórz nie zapomniany klimat podczas swojego przyjęcia.  

Zestaw żółtych balonów z helem

Cena 225,00 zł

Balony to świetny pomysł pomysł nie tylko na prezent. Fantastycznie sprawdzą się także jako oryginalna dekoracja na każdej imprezie! Mamy dla Ciebie żółty zestaw, składający się z 30 (jak na obrazku) lateksowych balonów najwyższej jakości!

Zestaw czarnych balonów z helem

Cena 225,00 zł

Balony to świetny pomysł pomysł nie tylko na prezent. Fantastycznie sprawdzą się także jako oryginalna dekoracja na każdej imprezie! Mamy dla Ciebie czarny zestaw, składający się z 30 (jak na obrazku) lateksowych balonów najwyższej jakości!

Zestaw niebieskich balonów z helem

Cena 225,00 zł

Balony to świetny pomysł pomysł nie tylko na prezent. Fantastycznie sprawdzą się także jako oryginalna dekoracja na każdej imprezie! Mamy dla Ciebie niebieski zestaw, składający się z 30 (jak na obrazku) lateksowych balonów najwyższej jakości!

Zestaw balonów pomarańczowych z helem

Cena 225,00 zł

Balony to świetny pomysł pomysł nie tylko na prezent. Fantastycznie sprawdzą się także jako oryginalna dekoracja na każdej imprezie! Mamy dla Ciebie pomarańczowy zestaw, składający się z 30 (jak na obrazku) lateksowych balonów najwyższej jakości!

Zestaw balonów różowych z helem

Cena 225,00 zł

Balony to świetny pomysł pomysł nie tylko na prezent. Fantastycznie sprawdzą się także jako oryginalna dekoracja na każdej imprezie! Mamy dla Ciebie różowy zestaw, składający się z 30 (jak na obrazku) lateksowych balonów najwyższej jakości!

Zestaw balonów błękitnych z helem

Cena 225,00 zł

Balony to świetny pomysł pomysł nie tylko na prezent. Fantastycznie sprawdzą się także jako oryginalna dekoracja na każdej imprezie! Mamy dla Ciebie błękitny zestaw, składający się z 30 (jak na obrazku) lateksowych balonów najwyższej jakości!

Zestaw balonów fioletowych z helem

Cena 225,00 zł

Balony to świetny pomysł pomysł nie tylko na prezent. Fantastycznie sprawdzą się także jako oryginalna dekoracja na każdej imprezie! Mamy dla Ciebie fioletowy zestaw, składający się z 30 (jak na obrazku) lateksowych balonów najwyższej jakości!