DLA ZAKOCHANYCH

Nie wiesz jak zaskoczyć ukochaną osobę? A co powiesz na pokój pełen czerwonych serc? Przygotowaliśmy dla Ciebie ten i sporo innych zestawów balonowych, aby w wyjątkowy sposób wyrazić to niezwykłe uczucie, jakim jest miłość <3

Masz pytania? Skontaktuj się!

Pokazano 1-12 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Zestaw 3 serc gigantów z helem

Cena 180,00 zł

Nie wiesz jak wywołać u swojej drugiej połówki gigantyczny uśmiech ? My znamy odpowiedź zestaw 3 gigantycznych balonów serc dostarczonych przez Naszych kurierów zapewni że dalsza część dnia lub wieczoru będą na pewno udane ! 

Zestaw różowych serc z helem

Cena 180,00 zł

Planujesz wyjątkowy prezent dla swojej drugiej połówki? A może po prostu urządzasz imprezę i szukasz wyjątkowej dekoracji? Nasze zestawy różowych foliowych serc spiszą się w każdej sytuacji! W skład zestawu wchodzi 10 foliowych balonów w kształcie serca, które cechuje wyjątkowa trwałość!

Zestaw złotych serc z helem

Cena 180,00 zł

Planujesz wyjątkowy prezent dla swojej drugiej połówki? A może po prostu urządzasz imprezę i szukasz wyjątkowej dekoracji? Nasze zestawy złotych foliowych serc spiszą się w każdej sytuacji! W skład zestawu wchodzi 10 foliowych balonów w kształcie serca, które cechuje wyjątkowa trwałość!

Zestaw białych serc z helem

Cena 180,00 zł

Planujesz wyjątkowy prezent dla swojej drugiej połówki? A może po prostu urządzasz imprezę i szukasz wyjątkowej dekoracji? Nasze zestawy białych foliowych serc spiszą się w każdej sytuacji! W skład zestawu wchodzi 10 foliowych balonów w kształcie serca, które cechuje wyjątkowa trwałość!

Zestaw pudrowo - różowych serc z helem

Cena 180,00 zł

Planujesz wyjątkowy prezent dla swojej drugiej połówki? A może po prostu urządzasz imprezę i szukasz wyjątkowej dekoracji? Nasze zestawy pudrowo różowych foliowych serc spiszą się w każdej sytuacji! W skład zestawu wchodzi 10 foliowych balonów w kształcie serca, które cechuje wyjątkowa...

Zestaw niebieskich serc z helem

Cena 180,00 zł

Planujesz wyjątkowy prezent dla swojej drugiej połówki? A może po prostu urządzasz imprezę i szukasz wyjątkowej dekoracji? Nasze zestawy niebieskich foliowych serc spiszą się w każdej sytuacji! W skład zestawu wchodzi 10 foliowych balonów w kształcie serca, które cechuje wyjątkowa trwałość!

Zestaw zielonych serc z helem

Cena 180,00 zł

Planujesz wyjątkowy prezent dla swojej drugiej połówki? A może po prostu urządzasz imprezę i szukasz wyjątkowej dekoracji? Nasze zestawy zielonych foliowych serc spiszą się w każdej sytuacji! W skład zestawu wchodzi 10 foliowych balonów w kształcie serca, które cechuje wyjątkowa trwałość!

Zestaw czerwonych serduszek z helem

Cena 95,00 zł

Bardzo ciekawy i nieoczywisty zestaw dla zakochanych. Składa się z 10 przeźroczystych balonów lateksowych napełnionych helem. Każdy z nich posiada wysokiej jakości nadruki w kształcie czerwonych serc. Jeśli jesteś fanem prostych, ale wymownych prezentów jest to zestaw idealny dla Ciebie!

Zestaw różowych serduszek z helem

Cena 95,00 zł

Śliczny, prosty, bardzo dziewczęcy zestaw balonowy, składający się z 10 przeźroczystych balonów z helem. Każdy pokryty nadrukami w kształcie różowych serc. Nada się idealnie nie tylko jako prezent, ale także jako oryginalna dekoracja.

Zestaw złotych serduszek z helem

Cena 95,00 zł

Najbardziej elegancki z naszych zestawów z nadrukowanymi serduszkami. 10 przeźroczystych balonów z nadrukiem złotych serc idealnie sprawdzi się jako szykowna dekoracja lub prezent dla ważnej dla Ciebie osoby.