FOLIOWE

Balony foliowe charakteryzują się trwałością i wytrzymałością, ponieważ po napełnieniu helem unoszą się minimum 2 tygodnie. Oznacza to, że dłużej będziesz mógł się uśmiechać na ich widok :) Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawy w różnych wariantach na każdą okazję! Wyjątkowe kształty, takie jak kółka, gwiazdki, czy serca rozruszają każdą imprezę, ale również sprawdzą się jako elegancki podarunek

Balony foliowe kształty serca gwiazdki kółka napełnione helem

Masz pytania? Skontaktuj się!

Pokazano 1-12 z 52 pozycji

Aktywne filtry

Zestaw białych gwiazd z helem

Cena 180,00 zł

Kolor biały to najjaśniejsza z barw. Jego kolor rozjaśni inne kolory. Świetnie sprawdza się na różnych uroczystościach takich jak : śluby,chrzciny czy komunie. 

Zestaw złotych gwiazd z helem

Cena 180,00 zł

Złote gwiazdki jest to jeden z najbardziej uniwersalnych rodzajów balonów jakie mamy. Sprawdzą się jako fajny prezent dla kolegi z pracy jak i jako świetna dekoracja twojej imprezy. To zestawienie zawsze będzie wyglądać gustownie i modnie ! Także nie zwlekaj i dodaj ten zestaw do swojego...

Zestaw czerwonych gwiazd z helem

Cena 180,00 zł

Czerwone gwiazdki mogą okazać się hitem twojej imprezy. Piękny kształt , intensywny kolor i metalizujący odcień balonów gwarantują że wpadną w oko każdemu zarówno dziecku jak i osobie dorosłej. Pamiętaj jeżeli wysyłasz balony jako prezent dołącz bilecik z życzeniami !

Zestaw zielonych gwiazd z helem

Cena 180,00 zł

Jeżeli osoba którą chcesz obdarować balonami uwielbia kolor zielony to nie musisz dalej szukać. Nasze zestawy gwiazdkowe można wykorzystać zarówno jako prezent lub jako wspaniała dekoracja. 

Zestaw fioletowych gwiazd z helem

Cena 180,00 zł

Nasze zestawy gwiazdkowe można wykorzystać zarówno jako prezent lub jako wspaniała dekoracja. Dzięki nim każda impreza będzie wyjątkowa! Nasz fioletowy zestaw składa się z 10 (jak na obrazku) wysokiej jakości balonów foliowych, które wyróżnia bardzo wysoka trwałość.

Zestaw niebieskich gwiazd z helem

Cena 180,00 zł

Nasze zestawy gwiazdkowe można wykorzystać zarówno jako prezent lub jako wspaniała dekoracja. Dzięki nim każda impreza będzie wyjątkowa! Nasz niebieski zestaw składa się z 10 (jak na obrazku) wysokiej jakości balonów foliowych, które wyróżnia bardzo wysoka trwałość.

Zestaw złotych kółek z helem

Cena 180,00 zł

Nasze zestawy kółek można wykorzystać zarówno jako prezent lub jako wspaniała dekoracja. Dzięki nim każda impreza będzie wyjątkowa! Nasz złoty zestaw składa się z 10 (jak na obrazku) wysokiej jakości balonów foliowych, które wyróżnia bardzo wysoka trwałość.

Zestaw srebrnych kółek z helem

Cena 180,00 zł

Nasze zestawy kółek można wykorzystać zarówno jako prezent lub jako wspaniała dekoracja. Dzięki nim każda impreza będzie wyjątkowa! Nasz srebrny zestaw składa się z 10 (jak na obrazku) wysokiej jakości balonów foliowych, które wyróżnia bardzo wysoka trwałość.

Zestaw czarnych kółek z helem

Cena 180,00 zł

Nasze zestawy kółek można wykorzystać zarówno jako prezent lub jako wspaniała dekoracja. Dzięki nim każda impreza będzie wyjątkowa! Nasz czarny zestaw składa się z 10 (jak na obrazku) wysokiej jakości balonów foliowych, które wyróżnia bardzo wysoka trwałość.

Zestaw czerwonych kółek z helem

Cena 180,00 zł

Nasze zestawy kółek można wykorzystać zarówno jako prezent lub jako wspaniała dekoracja. Dzięki nim każda impreza będzie wyjątkowa! Nasz czerwony zestaw składa się z 10 (jak na obrazku) wysokiej jakości balonów foliowych, które wyróżnia bardzo wysoka trwałość.

Zestaw niebieskich kółek z helem

Cena 180,00 zł

Nasze zestawy kółek można wykorzystać zarówno jako prezent lub jako wspaniała dekoracja. Dzięki nim każda impreza będzie wyjątkowa! Nasz niebieski zestaw składa się z 10 (jak na obrazku) wysokiej jakości balonów foliowych, które wyróżnia bardzo wysoka trwałość.