Balony eventowe

 Zastanawiasz się co możemy zaproponować podczas twojego eventu ? Oto kilka naszych propozycji 

·         Balony z nadrukiem

Chcesz aby twoja marka była widoczna podczas targów ? Świętujesz w firmie ważne wydarzenie ? Jest wiele powodów aby stworzyć spersonalizowany nadruk na balonie. Zamówienia realizujemy już od 100 sztuk. Balony można napełnić zarówno helem jak i powietrzem.

·        Balony giganty

Balony giganty napełnione helem świetnie sprawdzą się podczas eventów organizowanych  w dużych salach ponieważ jeden balon ma aż jeden metr średnicy. Kolosy te rzucają się z daleka w oczy co świetnie może się sprawdzić jako forma reklamy podczas targów lub wywołać zachwyt w czasie waszej imprezy weselnej. 

·         Balony led

Nic nie daję tak fantastycznego efektu po zachodzie słońca jak balony w których znajduję się świecąca żaróweczka ledowa. Mają szereg zastosowań a jedynym ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia. Dostępne od ręki w wielu kolorach

·         Rozdawanie balonów z helem 

Szukasz kogoś kto zajmie się promocją twojej firmy podczas różnego rodzaju wydarzeń? Zgłaszamy swoją gotowość.  Ze wsparciem naszych wspaniałych pracowników żaden gość nie przejdzie bez balonika na patyczku lub napełnionego helem. 

·         Girlandy balonowe

Przygotujemy dla Państwa piękne girlandy, łuki czy bramy stworzone z naszych balonów.  Ta forma promocji idealnie nada się na otwarcie nowego biura, sklepu czy też podczas wesela.

·         Kompleksowa dekoracja

Zajmiemy się dekoracją całego eventu od pomysłu po wykonanie. Wystarczy że skontaktujesz się z Nami i podasz wszelkie szczegóły a My zajmiemy się całą resztą.

All comments

Leave a Reply