Balonowe nowości w sklepie telebalony

Nowości w sklepie telebalony 

Cały czas staramy się dostosowywać do trendów jakie panują na rynku dlatego stale poszerzamy naszą ofertę o coraz to nowsze produkty. Zdajemy sobie sprawę  jak ważna dla Państwa jest różnorodność oraz oryginalność . Każdy chcę żeby to jego impreza czy event był najbardziej wystrzałowy co wiąże się z wyjątkową dekoracją . W dzisiejszym wpisie przedstawimy Państwu z nasze najnowsze balony z helem  oraz po krótce postaramy się scharakteryzować każdy z nich.

Balony giganty :

Balony giganty napełnione helem świetnie sprawdzą się na eventy organizowane  w dużych salach ponieważ jeden balon ma aż jeden metr średnicy. Dostępne są w wielu kolorach między innymi biały złoty , czarny , fioletowy itd. oraz z nadrukami ślubnymi mąż, żona czy też just married. Balony unoszą się w powietrzu minimum 4 dni od momentu napełnienia helem także swobodnie można zainstalować dekorację dzień przed imprezą. Giganty rzucają się z daleka w oczy co świetnie może się sprawdzić jako forma reklamy podczas targów lub wywołać zachwyt w czasie waszej imprezy weselnej.  

Balony z konfetti:

Zauważyliśmy że nasze balony z konfetti na stałe zawitały podczas waszych uroczystości. Nie dziwimy się ponieważ są one niezwykle efektowne. Kiedy pojawiają się na waszej imprezie skradają całe show. 

Postanowiliśmy dodać kolejne modele do naszej oferty. Są już dostępne nowe kolory balonów konfetti w kropki. Oprócz złotego oraz kolorowego jak dotychczas dodaliśmy różowe, niebieskie,  czerwone, czarne oraz białe. Zróżnicowaliśmy również kształt konfetti, paski w kolorze srebrnym oraz złotym na stałe zawitały do naszego asortymentu.  Do tego mogą Państwo wybrać rozmiar balonu od 30 cm do nawet 1 metra.  ( w sprawie metrowych balonów prosimy o prywatną wiadomość ) 

WAŻNE : Balony po napełnieniu latają od 2 do 5 dni jednak najlepiej wyglądają pierwszego dnia ponieważ z każdym kolejnym będzie widoczna mgiełka która spowodowana jest żelem uszczelniającym który musimy dodać na początku. 

Balony z nadrukiem:

Reklamuj swoją firmę za pomocą  balonów reklamowych, które zwrócą na siebie uwagę i sprawią, że Twoi klienci nie będą mogli przejść obojętnie obok Twojej marki. 

Balony z nadrukiem są świetnym sposobem na zaakcentowanie różnych wydarzeń. Czy są to urodziny, imieniny, ślub, pępkowe, panieńskie, kawalerskie czy nawet imprezy firmowe, możemy wydrukować spersonalizowaną treść na balonach aby dodać Twojemu wydarzeniu elegancji. Niektórzy używają balonów z nadrukiem jako nietypowego sposobu na wysłanie zaproszenia. Doskonale sprawdzają się jako prosta i skuteczna forma reklamy.  

Są to standardowe lateksowe (gumowe) balony w pastelowych kolorach o wielkości 12” czyli około 30 cm. 

Minimalna wartość zamówienia to 100 sztuk, z czego np. część możemy napełnić helem a cześć powietrzem. 

Balony możemy napełnić helem koszt  5 zł/ sztuka brutto lub powietrzem dodając do nich patyczki koszt to 0,80 zł/ sztuka brutto 

Jak zamówić wystarczy :

- Prześlij nam opis tego co byś chciał wydrukować na balonie lub pliki z których mieli byśmy przygotować projekt nadruku, oraz jakim kolorem balonów jesteś zainteresowany i jaką ilością.

- w odpowiedzi otrzymasz wycenę oraz wizualizację balona.

- zamówienie należy złożyć minimum 4 dni robocze przed zaplanowanym wydarzeniem.

All comments

Leave a Reply