Balony w kartonie

Masz pytania? Skontaktuj się!

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Złoto czarne balony w kartonie

Cena 129,00 zł

Ponadczasowy oraz dobry na każdą okazję te dwa stwierdzenia idealnie opisują ten zestaw balonów z helem w kartonie. Nie masz pomysłu jak zaskoczyć jubilata w dniu jego święta ? Zamów balony z dostawą już dziś ! 

Mix balonów w kartonie

Cena 129,00 zł

Zarówno dziecko jak i dorosły ( większe dziecko) jest fanatykiem latających baloników. Zestaw kolorowych balonów z helem w kartonie jest strzałem w dziesiątkę podczas wszelakich niespodzianek. Powoduję...

Dinozaur z helem w kartonie

Cena 84,00 zł

Czy masz odwagę wypuścić tego dinozaura z pudła!? Balon foliowy z helem jest świetnym prezentem dla najmłodszych fanów tych wielkich, prehistorycznych bestii. Zamów go już dziś poprzez naszą pocztę balonową

18 w kartonie

Cena 72,00 zł

18 urodziny to symboliczne przejście z okresu dziecięcego do dorosłego życia. Na pewno dla każdego ten dzień jest wielkim przeżyciem. Dlatego wymaga wyjątkowej niespodzianki. Nasz gustowny balon z helem zapakowany w kartonie na pewno miło zaskoczy jubilata.  

30 w kartonie

Cena 72,00 zł

30 urodziny to wielki przełom w życiu człowieka oraz czas na przewartościowanie swojego życia. Lecz w sam dzień urodzin należy świętować i to na całego. Nasza propozycja to rozpoczęcie dnia od miłej niespodzianki w postaci balonu z helem schowanego w kartonie. 

40 w kartonie

Cena 72,00 zł

Dzień 40 urodzin to z pewnością nie zapomniana chwila naszym życiu. A my nie wyobrażamy sobie wyjątkowych chwil bez wyjątkowych niespodzianek. Propozycja na dziś balony z helem w kartonie. Na pewno zaskoczy oraz wywoła uśmiech czyli cel osiągnięty. 

50 w kartonie

Cena 72,00 zł

Kończąc 50 lat zaczynamy kolejny piękny rozdział w naszym życiu. Sprawmy aby był to nie zapomniany dzień zamawiając naszą 50-tkę w kartonie. Gwarantujemy efekt wooow. 

złota gwiazda w kartonie

Cena 70,00 zł

Podarowanie bliskiej Ci osobie gwiazdki z nieba  od tej pory nabiera nowego znaczenia i może stać się realne. Wystarczy zamówić balon gwiazdę napełniony helem skrzętnie schowany w gustownym kartonie. 

3 złote serca w kartonie

Cena 100,00 zł

Serduszkowe trio z pewnością jest świetnym sposobem pokazania uczucia. Wyobraź sobie otwierają się drzwi, wchodzi kurier zostawia paczkę, twoja miłość ją otwiera a ze środka wyłaniają się 3 serduszka napełnione helem. Brzmi pięknie, prawda ? 

minionek w kartonie

Cena 84,00 zł

Kto nie kocha minionków ? Te śmieszne stworki już na stałe zagościły w naszych sercach. Zamieszkują również nasze balonowe kartony. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników tej bajki.   

Peppa w kartonie

Cena 84,00 zł

Ta śmieszna świnka od lat niezmiennie bawi wszystkie dzieci. Nie musimy chyba mówić jak wielka była by radość twojego dziecka gdy po otwarciu tajemniczego kartonu opuściła by go jego ulubiona bohaterka w postaci balona z helem. * w zestawie dostępna peppa lub george napisz w uwagach co dla...

Srebrna gwiazdka w kartonie

Cena 70,00 zł

Zawsze gdy patrzę w gwiazdy marzę o tym żeby jedną z nich ściągnąć i podarować bliskiej mi osobie. Nie wiem czy znacie to uczucie. Telebalony dają taką szansę, gwiazdka z helem zapakowana w karton z dostawą tego samego dnia do zamówienia tylko w naszej poczcie balonowej